Čo je Airbnb a ako získať zľavu až 25 – 35€ na prvé ubytovanie?

Zlava na airbnb
Airbnb je medzinárodná spoločnosť, ktorá sprostredkúva krátkodobé i dlhodobé ubytovanie po celom svete prostredníctvom internetu.

Na stránke www.airbnb.com ponúkajú lokálni ľudia na prenájom svoje izby, byty, či dokonca domy alebo vily s bazénom. Takéto ubytovanie má svoje úžasné výhody, napríklad je oveľa lacnejšie, ako hotelová izba, bývanie je autentické, pretože bývate u domácich a tak máte možnosť spoznávať ich kultúru, zvyky a sledovať bežný život ľudí v danej krajine.

Ja na takéto ubytovanie nedám dopustiť, pretože na cestovaní ma baví úplne najviac lepšie spoznávať ľudí, ich mentalitu, tradície a stať sa aspoň na krátku dobu súčasťou ich života.

Okrem tohto je veľká výhoda Airbnb to, že prenajať si môžete rovno celý dom, často dokonca aj s bazénom. Niektoré ubytká sú zdieľané, iné ponúkajú dokonalé a ničím nerušené súkromie. Výber je len a len na vás. Pre mňa je obrovské plus mať vlastnú kuchynku, kde si môžem navariť a ušetriť tak nejaké eurá za jedlo, keďže nemusím navštevovať predražené reštaurácie.

Čo je na Airbnb najlepšie?

Každému novému zákazníkovi dáva štartovací kredit v hodnote 25-35 EUR (cena sa neustále mení).

 

Ako získať štartovací kredit?

Kredit získate len vtedy, keď vás niekto pozve. Bez toho zľavu nedostanete. Ja pre vás mám takýto pozývací link, dôležité je prekliknúť sa na Airbnb cez tento odkaz www.airbnb.com/c/janf3966 a nie cez google. V ďalšom kroku si spravíte konto buď cez email alebo cez FB. Po prekliknutí cez môj pozývací link si vytvorte konto hneď, aby sa vám načítal váš štartovací kredit. Potom už je len na vás, kedy danú zľavu využijete, kredit vám na konte ostane, kým booknete svoje prvé ubytko.

Dôležitá informácia: Zľavu môžete uplatniť pri bookingu nad 55-65€ (celková cena za ubytovanie, taktiež sa mení podľa výšky bonusu).

Zhrnutie: Pre získanie zľavy 25-35 EUR kliknite na môj pozývací link. Najlepšie ihneď si vytvorte konto, aby sa vám načítal štartovací kredit. Keď už máte pripísaný kredit na váš účet, je len na vás, kedy ho využijete, ubytko si môžete booknuť kedykoľvek v priebehu roka.

Týmto článkom som vám chcela aspoň trochu priblížiť, čo je to Airbnb, ako funguje a čo je na ňom také úžasné. Dúfam, že vám pomôže ušetriť nejaké peniaze, veď získať 25-35 EUR zadarmo je super vec a vy môžete spoznávať svet ešte lacnejšie.

Ak som vám týmto článkom pomohla a máte kamarátov, či známych, ktorým by sa tiež zišla takáto zľava, budem vďačná za jeho zdieľanie. Chcem ukázať ľuďom, že cestovanie nie je len pre bohatých 🙂 .

Pridaj komentár