Získajte 10% zľavu na ubytovanie cez Booking.com

Stránka booking.com už dlhodobo patrí medzi naše obľúbené, väčšinu ubytovaní po celom svete riešime práve cez nich. Keďže patríme k ich verným zákazníkom, včera nám na email poslali zaujímavú ponuku, s ktorou som sa rozhodla s vami podeliť.

 
Tip: Pokiaľ hľadáte ubytovanie a chcete zľavu 30€, pozrite si aj našu ponuku na Airbnb, ktoré tiež často využívame.
Zlava na airbnb

O čo ide?

Ako získať zľavu na 10% z ceny ubytovania?

Je to veľmi jednoduché. Zľavu získate kliknutím na tento odkaz: https://www.booking.com/s/11_6/2a3e5b9a

Nezabúdajte, aby ste získali zľavu, na booking.com sa musíte prekliknúť cez vyššie uvedený zľavový odkaz. Následne po prekliku sa vám ukáže zľava 10% z ceny ubytovania, ktorú booking vyplatí po absolvovaní pobytu.

Kedy a ako dostanete peniaze zo zľavového kupónu?

Platí to, že najskôr zaplatíte 100% ceny ubytovania a po absolvovaní pobytu získate odmenu. Po odhlásení sa z ubytovania vám booking.com pošle email s informáciami o tom, ako ju môžete získať. Na vašu kreditnú/debetnú kartu vám potom približne do týždňa prídu naspäť peniaze.

Ako získať zľavu krok po kroku:

1. Kliknem na vyššie uvedený zľavový odkaz. Automaticky ma presmeruje na booking.com, kde sa mi zobrazí zľava 10% .

2. Vyhľadám si ubytovanie kdekoľvek vo svete na ľubovoľný počet nocí.

3. Stačí už len vypísať údaje a dokončiť rezerváciu. Najprv zaplatím plnú sumu za ubytko a po absolvovaní pobytu mi od booking.com prídu na mail inštrukcie, ako odmenu získam. Následne mi v priebehu niekoľkých dní prídu naspäť peniaze na účet.

Tak a to je všetko 🙂 .

Koľkokrát môžete použiť zľavový kupón?

Vo všeobecných podmienkach booking.com sa píše, že zľavu môžete využiť len raz a na ďalšie odmeny už nebudete mať nárok. V praxi to však zatiaľ funguje tak (máme to osobne odskúšané), že kupón sa dá použiť aj viackrát. Nám to takto prešlo už dvakrát, ale pre istotu je lepšie, ak si vytvoríte viac kont (stačí zadať iný email, ale ostatné vaše údaje môžu byť rovnaké).

Dokedy bude fungovať táto akcia?

Toto je dobrá otázka, na ktorú pozná odpoveď len booking. Zatiaľ však zľavový link funguje, preto neváhajte dlho a využite túto akciu, kým sa len dá 🙂 . Pozor, počet kupónov je limitovaný na prvých desať ľudí!

Som veľmi rada, že konečne aj booking prišiel s takouto skvelou zľavovou ponukou a ešte viac sa teším z toho, že sa o ňu môžem s vami podeliť a ušetriť vám nejaké to euríčko.
Cestovanie je v dnešnej dobe dostupnejšie stále viac a viac naozaj pre každého a pre mňa osobne je to krásny pocit, ak vás dokážem aspoň trochu motivovať a nabádať k spoznávaniu našej krásnej Zeme.

Pridaj komentár